Jaki krem do biustu?

Wydawać by się mogło, że powiększanie biustu poprzez stosowanie kosmetyków to tylko jeden z dobrych, reklamowych chwytów, jednak kobiety, które sięgnęły po odpowiednie preparaty przyznają, że mogą one czynić cuda. Co prawda, nie ma w tym magii, a piersi nie zaczynają nagle rosnąć, lecz świetnie skomponowane składniki sprawiają, że skóra jest optymalnie napinana, przez co biust wydaje się pełniejszy. Można więc śmiało stwierdzić, że regularne stosowanie właściwie dobranych preparatów umożliwia intensywne ujędrnienie, a finalnie optyczne powiększenie piersi.

Jak wybrać krem ujędrniający biust?

Co na powiększenie biustu? Szukając odpowiednich kosmetyków, koniecznie należy zwracać uwagę na ich skład. Najcenniejsze są te, w których zawarto naturalne substancje stymulujące krążenie. To właśnie od wzmocnienia naczyń krwionośnych zależy jędrność i odpowiednie napięcie skóry, które powoduje optyczne unoszenie biustu, tak jak ma to miejsce w przypadku kremu ujędrniającego Frashe. Szczególnie korzystne działanie wykazuje kofeina, która pobudza krążenie, ma właściwości drenujące i hamuje gromadzenie się tłuszczu w skórze. Ponadto wartościowe są składniki wzmacniające skórę, nawilżające ją i intensywnie odżywiające. Skuteczne są np. wyciągi z niektórych roślin, jak choćby lawenda, z której ekstrakt nie tylko pobudza krążenie, ale też odmładza skórę.

Spore znaczenie ma konsystencja kremu. Ze względu na komfort stosowania, chętniej używane są kosmetyki łatwo wchłaniane przez skórę. Ich zaletą jest fakt, że szybciej docierają do głębszych warstw skóry, pozostawiając jedynie uczucie świeżości i delikatności.

Jak osiągnąć optymalne efekty?

Dobrze ujędrnione piersi będą wyglądały okazalej, ponieważ napięta, sprężysta skóra nieznacznie uniesie je i może nawet nieco poprawić ich kształt – zobacz jakie efekty możesz osiągnąć http://wieksze-piersi.com.pl/bezoperacyjne-powiekszanie-biustu-czy-kremy-dzialaja/ Chcąc uzyskać optymalny efekt powiększenia piersi, należy pamiętać o systematyczności. Większość kremów stosuje się dwa razy dziennie, delikatnie wsmarowując w oczyszczoną skórę biustu. Wystąpienie pierwszych efektów zależne jest od konkretnego produktu. Wspomniany krem Frashe widocznie ujędrnia już po 48 godzinach, choć to po ok. 30 dniach piersi wyglądają na większe nawet o 2 rozmiary!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 45 = 50